mapa

jednego z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej.

Realizujemy projekty w Polsce, Rumunii, Hiszpanii i na Węgrzech. W 2020 r. zostaliśmy właścicielem w brytyjskiej firmie deweloperskiej Blackswan Property.

Jesteśmy właścicielem spółki deweloperskiej Polnord. Swoje udziały posiadamy również w firmie Argo Properties z siedzibą w Holandii.

Naszą pozycję wzmacniamy od ponad 20 lat,

zdobywając doświadczenie, rozwijając się, korzystając z najnowocześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z którymi wspólnie tworzymy ten sukces.

U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca absolutną pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

9000+ sprzedanych mieszkań
5 krajów
2100 mieszkań w budowie
12200 mieszkań w przygotowaniu
mapa

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2014 r

od realizacji osiedli mieszkaniowych w Krakowie.

Aktualnie budujemy i oddajemy do użytkowania tysiące mieszkań w kolejnych projektach w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu

Nasze rosnące portfolio projektów

to między innymi ukończone warszawskie osiedla Horyzont Praga i Zielone Bemowo oraz cztery zrealizowane projekty w Krakowie, w tym: Supernova, Cystersów Garden oraz apartamentowiec Lotniczówka.

Polska jest kluczowym rynkiem dla Cordii, w związku z czym planowane jest konsekwentne umacnianie pozycji na rynku, zarówno poprzez uruchomianie kolejnych projektów w miastach naszej dotychczasowej działalności, jak i ekspansję do innych miast. W 2021 r. miała miejsce pierwsza w historii firmy emisja obligacji na rynku Catalyst.

symbol cordia

Projekty w Polsce