mapa

jednego z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej.

Realizujemy projekty w Polsce, Rumunii, Hiszpanii i na Węgrzech. W 2020 r. zostaliśmy właścicielem w brytyjskiej firmie deweloperskiej Blackswan Property.

Jesteśmy właścicielem spółki deweloperskiej Polnord. Swoje udziały posiadamy również w firmie Argo Properties z siedzibą w Niemczech.

Naszą pozycję wzmacniamy od ponad 19 lat,

zdobywając doświadczenie, rozwijając się, korzystając z najnowocześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z którymi wspólnie tworzymy ten sukces.

U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca absolutną pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

7000+ sprzedanych mieszkań
16500 zadowolonych klientów
4500 mieszkań w budowie
11200 mieszkań w przygotowaniu
mapa

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2014 r.

od realizacji osiedli mieszkaniowych w Krakowie.

Aktualnie stawiamy na sukcesywną ekspansję do kolejnych dużych miast, budując i oddając do użytkowania tysiące mieszkań w kolejnych projektach, poza Krakowem także w Warszawie i Trójmieście.

Jednocześnie przygotowujemy się do debiutów na nowych rynkach m.in. w Poznaniu.

Nasze rosnące portfolio projektów

to między innymi innymi ukończone w 2020 r. warszawskie osiedle Zielone Bemowo oraz cztery zrealizowane projekty w Krakowie, w tym: Supernova, Cystersów Garden oraz apartamentowiec Lotniczówka.

Aktualnie w realizacji są takie warszawskie osiedla jak: Fantazja i Horyzont Praga, krakowskie – Jerozolimska i Safrano, a także dwa trójmiejskie osiedla z apartamentami z sektora premium – Villa Jaśkowa Dolina oraz Leśna Sonata.

Kolejne projekty, także w innych regionach Polski, czekają na swoją oficjalną premierę.

symbol cordia

Projekty w Polsce

Projekty na Węgrzech