news_archive_cover

Ludzie to dla nas najważniejsza inwestycja

Swoją pozycję wzmacniamy od ponad 19 lat, zdobywając doświadczenie, rozwijając się, korzystając z najnowocześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników – każdy z nich stanowi ważną cegiełkę w sukcesie naszych projektów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy:

Ścieżka rekrutacyjna

Etap 1 - Aplikacja online

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą oferta pracy, prześlij nam swoje CV oraz odpowiedz na kilka pytań zawartych w formularzu. W przypadku, gdybyś nie znalazł interesującej Cię oferty, ale chcesz z nami pracować, wypełnij dedykowany do tego celu formularz, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera. Dodamy Twój kontakt do naszej bazy talentów.

Etap 2 - Rozmowa telefoniczna

Jeżeli Twoja aplikacja pasuje do profilu oferowanego przez nas stanowiska, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przeprowadzić krótką rozmowę na temat dopasowania naszej oferty pracy do Twoich potrzeb zawodowych.

Etap 3 - Spotkanie

Kolejnym etapem rekrutacji jest z spotkanie z przyszłym przełożonym i reprezentantem działu HR. Będziemy chcieli porozmawiać o Twoim dotychczasowym doświadczeniu oraz przedstawić zakres obowiązków dla danego stanowiska.

Etap 4 – Kolejne spotkanie

Rekrutacje na niektóre stanowiska oprócz rozmowy z potencjalnym przełożonym zawierają dodatkowy etap, którym jest spotkanie z innymi kluczowymi osobami w naszej firmie. O tym, czy dany etap jest brany pod uwagę w przypadku Twojej aplikacji, poinformuje Cię Twój rekruter.

Etap 5 - Wynik rekrutacji

Na tym etapie informujemy kandydatów o wynikach rekrutacji. Jeżeli decyzja jest pozytywna – Witaj na pokładzie! 😊