Investment: Craft Zabłocie

Apartment M.68

Information prospect
Rooms 1 room
Square footage 30.47 m²
Balcony 5.22 m²
Floor 4 floor
Status Available
Advantages balcony
Price
703 256,74 zł
Price per m²
23 080,30 zł
Auxiliary premises from 11 160 zł