Zamieszkaj w wyjątkowym otoczeniu 100-letnich platanów

Daj się uwieść modzie na Jeżyce i zamieszkaj w klimatycznej Modenie

Wybierz osiedle skrojone na miarę wyjątkowego życia

Modena

  • Budowa rozpoczęta. Planowany termin zakończenia prac budowlanych: 3Q 2024 r.
modena wraca do mody_1

MODENA WRACA DO MODY

Spośród wielu symboli Poznania, jeden był najmodniejszy.
Który? Oczywiście zakłady odzieżowe “Modena”. Przez wiele lat w tym miejscu szyto odzież, która wyznaczała modowe trendy w Polsce. Tutaj pracowały najlepsze szwaczki, krawcowe, projektantki i projektanci ubrań. Dziś, dokładnie w tym samym miejscu, w najmodniejszej dzielnicy Poznania, można zamieszkać na “skrojonym na miarę” miejskiego stylu życia, osiedlu Modena by Cordia.

MIESZKANIE NA JEŻYCACH JEST TRENDY

Historia dzielnicy zatoczyła koło. Dawniej, za sprawą Modeny, okolica słynęła z powstającej tu mody. Obecnie panuje moda na Jeżyce. Dziś ta ulokowana niemal w centrum Poznania dzielnica, jest wyznacznikiem i kreatorem trendów. W granicach Jeżyc znajdują się najpopularniejsze restauracje, kawiarnie, cukiernie i przytulne knajpki. Głód kultury zaspokoi kino, teatr i biblioteka znajdujące się nieopodal. Dzielnica się odnawia i odmładza, przyciąga interesujących ludzi, artystyczne dusze, społeczników, dla których ważny jest rozwój okolicy i relacji sąsiedzkich. Dobrze się tu mieszka. I chce się tutaj mieszkać!

wszędzie bliżej niż dalej

WSZĘDZIE BLIŻEJ NIŻ DALEJ

Z Modeny w kilka minut można znaleźć się w wielu urokliwych, okolicznych miejscach. Bliskość ZOO umożliwia obcowanie z naturą. Niedaleki Park Wilsona oferuje relaks w cieniu starych drzew. Podobnie położony nieco dalej Park Sołacki, skąd w kilkanaście minut można pieszo dotrzeć nad Jezioro Rusałka. Życie wielkomiejskie także jest na wyciągnięcie ręki. W kilka minut – tramwajem lub rowerem – przemieścimy się na ulicę św. Marcin, i dalej na Stary Rynek. Mniej więcej w połowie drogi jest dworzec kolejowy. Niedaleko czeka także Stary Browar. W każde z tych miejsc można dotrzeć nie wsiadając do auta.

ZIELEŃ ZAGLĄDA DO OKIEN

Na terenie dawnej Modeny rośnie kilkanaście 100-letnich platanów, które doskonale uzupełnią zabudowę nowego osiedla. Te piękne drzewa wyznaczają oś projektu, wzbogacając go o niezwykłą – w skali całego miasta – zieloną atrakcję, nie tylko dla przyszłych mieszkańców, ale dla całych Jeżyc. Znajdzie się też miejsce dla kilkudziesięciu nowych drzew, dzięki czemu odpoczywając na ławce, będzie można odetchnąć „zielonym” powietrzem. Tam, gdzie są drzewa, są też ptaki, które zadomowią się w specjalnie przygotowanych budkach. Nie zabraknie paneli fotowoltaicznych i zbiornika retencyjnego na wodę opadową, wykorzystywaną do podlewania roślinności. Kolejnym ekologicznym rozwiązaniem są miejsca w garażu podziemnym dla samochodów elektrycznych.

stylowa architektura o wysokim standardzie

STYLOWA ARCHITEKTURA O WYSOKIM STANDARDZIE

Nowe osiedle harmonijnie wpisuje się w zastaną architektoniczną tkankę kultowej poznańskiej dzielnicy. Jeżyce mogą pochwalić się kamienicami, które należą do najpiękniejszych w swoim stylu. Architekci wiedzieli, że 6-piętrowa zabudowa Modeny z 8-piętrową dominantą, dzięki stonowanej, jasnej kolorystyce z ceglanymi akcentami elewacji, będzie doskonale korespondować z tutejszym architektonicznym eklektyzmem. A eleganckie, reprezentacyjne lobby podkreśli uzasadnioną przynależność do tej modnej okolicy.

OSIEDLE TĘTNIĄCE ŻYCIEM

Miejskie życie ma to do siebie, że nie toczy się tylko w mieszkaniach. Zielony, wspólny teren w Modenie, sprzyja rozkwitowi społecznych relacji między domownikami. Bezpieczny plac zabaw, gdzie dzieci będą się bawić, z pewnością także przyczyni się do zacieśnienia relacji między ich rodzicami. Wśród bujnej osiedlowej zieleni można będzie odpocząć na ławkach i porozmawiać z sąsiadami. Oczywiście całe założenie przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Całodobowa ochrona i monitoring zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa na osiedlu.

mieszkanie dopięte na ostatni guzik

MIESZKANIE DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK

Wszędzie dobrze, ale we własnym mieszkaniu najlepiej! A jakie są mieszkania w Modenie? Na pewno dopasowane do każdego. Zaczynając od parteru, z ogródkami dla lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Na wyższych piętrach, mieszkania zostały wyposażone w przestronne balkony i loggie. Natomiast wyjątkowe, dwukondygnacyjne apartamenty na ostatnich piętrach posiadają okazałe tarasy z pięknym widokiem na dzielnicę. Dlatego można śmiało powiedzieć, że osiedle Modena dla każdego oferuje wymarzone miejsce do życia.

NIECODZIENNY KOMFORT CODZIENNOŚCI

I etap Modeny oferuje 263 mieszkania, od 1 do 4 pokoi, które sprawdzą się dla singli, młodych par oraz większych rodzin. Na parterze znajdują się lokale usługowe i oczywiście, jak przystało na osiedle przyjazne rowerzystom – dedykowane pomieszczenia pełniące rolę wózkowni i rowerowni. Wszystko to gwarantuje wysoki komfort mieszkania na doskonale zaprojektowanym osiedlu. Dodatkowo, w każdym mieszkaniu istnieje możliwość zainstalowania – coraz częściej niezbędnej – klimatyzacji, a w niektórych, znajdują się osobne garderoby.

Czy to Cię przekonuje? Wierzymy, że tak!

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę w biurze sprzedaży.
Mieszkania w takiej lokalizacji nie będą długo czekały…
 


Pobierz broszurę

  • 1 min – przystanek tramwajowo-autobusowy
  • 4 min – Rynek Jeżycki
  • 7 min – Kino Rialto

  • 6 min – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
  • 8 min – Park Wilsona
  • 9 min – Park Sołacki

  • 6 min – Stary Browar
  • 9 min – Centrum
  • 10 min – Lotnisko Poznań-Ławica


Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć!

adobestock_293765358_edited

Salon sprzedaży w Poznaniu

ul. Jackowskiego 22, Poznań

modena@cordiahomes.com
Tel. 503 182 106

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00