img_1091

Supernova

  • Budowa zakończona, osiedle otrzymało pozwolenie na użytkowanie
wizualizacja1

Wyjątkowe krakowskie osiedle

Supernova to projekt dla osób, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań. To unikalna kompozycja tego, co w nowoczesnym budownictwie najważniejsze. Udało nam się połączyć doskonałą lokalizację z zielenią i spokojem oraz wygodę i komfort z kameralną zabudową, a także znaleźć wiele sposobów na to, aby codzienne życie mieszkańców było przyjemnie łatwe. Grono znakomitych architektów zadbało o to, aby piękna architektura wpisywała się w przestrzeń, wnosząc w nią powiew innowacyjności.

Dogodna lokalizacja

Supernova zlokalizowana jest przy krakowskiej ulicy Stanisława Lema, w pobliżu Tauron Areny Kraków. To atrakcyjne sąsiedztwo tworzy okazję do uczestniczenia w wielu ciekawych wydarzeniach. To jednak dopiero początek płynących z usytuowania inwestycji korzyści. Doskonała komunikacja z centrum – samochodem, tramwajem lub autobusem. Bliskość szeroko rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej, która pozwoli zaspokoić w zasadzie wszystkie życiowe potrzeby całej rodziny. Osiedle zlokalizowane jest niedaleko Galeria Plaza Kraków, ponadto okolicę cechuje też bogactwo miejsc służących rozrywce i zabawie, dostatek zieleni oraz relaksujących terenów rekreacyjnych.

park

Mieszkania z widokiem na park

Pobliski Park Lotników Polskich to 60 hektarów soczystej zieleni, traktów spacerowych, ścieżek dla rowerzystów i biegaczy, przytulnych alejek i ławek, sprzyjających odpoczynkowi. Wspaniałe miejsce do rodzinnej zabawy i ciekawe atrakcje. Zlokalizowany w Parku Lotników Park edukacyjny Ogród Doświadczeń, to prawdziwe wyzwanie dla małych i dużych odkrywców – 6 hektarów ekspozycji dydaktycznej, która bawi, uczy i zaciekawia otaczającym światem.

Supernova w liczbach

Inwestycja to pięć 4-kondygnacyjnych budynków i 184 mieszkań łącznie. Powstanie kombinacja najchętniej wybieranych metraży – 21 mieszkań jednopokojowych, 109 dwupokojowych, 44 trzypokojowych, 9 czteropokojowych oraz 1 pięciopokojowe. Supernova jest ogrodzonym osiedlem, powstającym w zabudowie ekstensywnej. Mieszkańcy poczują się bezpiecznie, a każdy bez względu na wiek znajdzie tam wymarzone miejsce do odpoczynku. Elewacja każdego budynku to dopracowana architektura na najwyższym poziomie.

wizualizacja3

Komfortowa przestrzeń wspólna

Zadbaliśmy o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni inwestycji upływał w kojącej atmosferze. Dla aktywnych powstaną wiaty rowerowe z wygodnymi stanowiskami dla jednośladów, dla skupionych stoły do gry w szachy, a dla najmłodszych nowoczesny plac zabaw. Ponadto mnóstwo przyjaźnie zielonych zakątków w przestrzeni pomiędzy budynkami.

Niezmierzony komfort

Mieszkania powstają w koncepcji jakościowej wygody. Przemyślany układ, zapewniający zaspokojenie potrzeb każdego z domowników. Każde z mieszkań to wysoki standard oraz przemyślane detale, które znalazły w projekcie swoje miejsce dla jeszcze większego komfortu, atestowane drzwi antywłamaniowe, preinstalacja do klimatyzacji, przestronne wnętrza, balkony, tarasy i ogródki (w zależności od wybranego metrażu) – rozwiązania zaprojektowane w myśl najnowocześniejszych trendów i innowacyjnych technologii.

dsc02390f

Salon sprzedaży

Odwiedź salon sprzedaży w Krakowie aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie!

Al. Pokoju 1 , (biurowiec „Błękitek”, parter)
12 414 00 44

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 17:30

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć!

  • Mieszkanie: m2

  • Wykończenie:

  • Zabudowy stolarskie:

  • Kompletne wyposażenie: