Zainwestuj i zarabiaj.

Podgórze - tu wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki.

-->

Jerozolimska

 • Budowa zakończona. Gotowe mieszkania!

 

jer_kam8_02a_m_edited

Dla osób, które nie chcą przeciętności

Jerozolimska to stylowy kompleks dwóch budynków mieszkalnych, który w założeniach wybiega poza sztampowe, konwencjonalne rozwiązania. Wszystkie elementy osiedla zostały dokładnie przemyślane – począwszy od doboru wyjątkowej lokalizacji, przez nowoczesny projekt architektoniczny, aż po staranny dobór materiałów. Uwagę przyciągają oryginalne, szerokie, okna narożne znajdujące się w apartamentach z widokiem od ulicy Wielickiej. Wysoki standard wykończenia, nowoczesny design, elegancka i ponadczasowa kolorystyka – to propozycja dla osób, które oczekują ponadprzeciętnej jakości.

Lokalizacja

Ulica Jerozolimska, od której nazwę przyjęło osiedle, jest położona w zielonym zaciszu Krakowa, które zdobią okazałe klony i jesiony. Jerozolimska jest położona niedaleko terenów zielonych i rekreacyjnych. Krakowianie przywiązani do tradycji miasta będą cieszyć się bliskością Starego Podgórza i Kazimierza. Lokalizacja zaspokaja wszystkie potrzeby mieszkańców – 1,5 km od Jerozolimskiej znajduje się centrum handlowe Bonarka City Center, centrum rozrywki z kinem, licznymi sklepami i restauracjami. Z kolei mieszkańcy prowadzący aktywny tryb życia docenią znajdujące się w sąsiedztwie ścieżki rowerowe, ściankę wspinaczkową, siłownię, tor gokartowy, czy boisko do squasha.

3

Historia

Urok dzisiejszego Podgórza tworzy atmosfera małego miasteczka, którego historia zachęca do spacerów i odkrywania jego tajemniczych zakątków. Rynek, na którym kiedyś urządzane było targowisko, dzisiaj również tętni życiem. Na placu znajdują się ławeczki chętnie zajmowane przez mieszkańców. Podgórze jest położone u stóp Krzemionek – wzgórza zrębowego, którego pozostałością jest park im. Bednarskiego, założony na dnie średniowiecznego kamieniołomu. Niedaleko znajduje się Kopiec Krakusa, którego powstanie owiewa tajemnica, a ze wzgórza można podziwiać panoramę Krakowa.

Komunikacja

Przez ulicę Wielicką, wzdłuż której wznosi się osiedle, przebiega linia tramwajowa zapewniająca łatwy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych w mieście. Ponadto Jerozolimska jest w świetnej lokalizacji dla osób zmotoryzowanych – szybki dojazd do ulic Powstańców Śląskich i Kamieńskiego sprawia, że dotarcie autem do innych dzielnic Krakowa lub wyjazd za miasto są bezproblemowe. Droga do Centrum to zaledwie 10 minut.

5

Okolica

Osiedle Jerozolimska zostało zaprojektowane z uwzględnieniem miejsca na cztery lokale usługowe. W pobliżu znajdują się sklepy oraz restauracje. W okolicy mieszczą się także placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, a wśród nich ciesząca się dobrymi opiniami Szkoła podstawowa im. J. Matejki oraz IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki.

Jerozolimska dopasowana do Ciebie

Dla przyszłych mieszkańców osiedla Jerozolimska przygotowaliśmy wachlarz propozycji. Metraże zostały przemyślane tak, by każdy mógł dopasować mieszkanie do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje zarówno kawalerki, jak i przestrzenne apartamenty czteropokojowe. Każde mieszkanie ma szeroki, przestronny balkon. Dodatkowo do mieszkań na parterze, które są standardowo wyposażone w rolety antywłamaniowe, przylegają ogródki. Lokale są przystosowane do montażu klimatyzacji. W garażu podziemnym nie zabraknie także miejsc parkingowych z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

jer_kam_wejscie_03_m_edited

Udogodnienia

Już na etapie projektu zaplanowaliśmy wygody, które sprawią, że codzienne życie stanie się bardziej atrakcyjne. Wideodomofony i monitoring zagwarantują kontrolę i bezpieczeństwo, a dwie windy w każdym budynku – komfort. Rowerownia z wózkownią pomoże oszczędzić przestrzeń prywatnego M. Teren otaczający Jerozolimską również został zagospodarowany z myślą o przyjemności jej mieszkańców. Zadbaliśmy o plac zabaw dla najmłodszych, zieleń niską i wysoką, wiaty rowerowe i ławki.

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży


Pobierz broszurę

 • 2 min – Supermarket Lidl
 • 10 min – Dworzec PKP Płaszów
 • 17 min – Kamieniołom Liban

 • 11 min – Staw Płaszowski
 • 12 min – Kopiec Krakusa
 • 13 min – Plaża Bagry

 • 6 min – CH Bonarka
 • 10 min – Rynek Główny
 • 11 min – Wawel

 • Sport i rekreacja

 • Tereny Zielone

 • Przedszkola i żłobki

 • Zdrowie

 • Komunikacja

 • Gastronomia

 • Banki

 • Szkoły

 • Zakupy

Wykończenie Pod Klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy,
a także gwrancja jakości. W czasach rosnącego tempa życia coraz więcej nabywców mieszkań lub domów jest
zainteresowanych zakupem obiektu nadającego się od razu do zamieszkania.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekipy wykonawcze firmy Excellent gwarantują szybkie
tempo i wysoką jakość prac, co przekłada się na wieloletnie bezproblemowe
użytkowanie oraz zadowolenie Klientów.

Dodatkowym atutem dla nabywcy lokalu jest możliwość objęcia gotowego
do zamieszkania lokalu jednym kredytem hipotecznym i uzyskanie stawki VAT
na preferencyjnym poziomie 8%.

Całość usługi ma jedną kompleksową gwarancję udzieloną przez stabilną
i solidną polską firmę z ponad 30 letnim doświadczeniem – Excellent S.A.

Zaufaj Profesjonalistom

Wykończenie pod klucz to szeroki wachlarz możliwości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stworzyliśmy sześć wariantów Wykończenia Wnętrz Excellent, zróżnicowanych pod względem cenowym i towarowym, na które składają się wszystkie produkty i usługi łącznie z projektowaniem, niezbędne do przekształcenia lokalu ze stanu surowego we wnętrze gotowe do zamieszkania. Propozycje te są przeznaczone na każdą kieszeń, począwszy od zestawów bardzo ekonomicznych, aż po ekskluzywne propozycje dla najbardziej wymagających Klientów.

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z oferty wykończenia mieszkania pod klucz. Niezależnie od potrzeb, każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo ze strony naszych Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych oraz Projektantów, którzy chętnie pomogą rozwiązać problemy związane z wykończeniem dowolnego wnętrza.

Jerozolimska Plan Osiedla

image 1 (2)

Salon sprzedaży w Krakowie

Al. Pokoju 1 (biurowiec K1 „Błękitek”, parter), Kraków

jerozolimska@cordiahomes.com
Tel. 12 414 00 44

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 17:30

Pozostałe projekty