default_feature_image

Miejsce pracy: Poznań

W związku z rozwojem naszego oddziału w Poznaniu budujemy nowy zespół sprzedaży! Obsługa posprzedażowa klienta i dbałość o profesjonalny kontakt z klientem dla Ciebie chleb powszedni. Jesteś komunikatywną osobą, która odnajduje się zarówno w bezpośrednim kontakcie z klientem, jak i we współpracy z innymi osobami wspierającymi proces sprzedaży. Jeżeli ten opis pasuje to Ciebie aplikuj do nas na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

KIM JESTEŚMY?

Cordia stanowi część międzynarodowej grupy Futureal z siedzibą na Węgrzech, jednego z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej.

Jesteśmy obecni w Polsce od 2014 r., gdzie od początku swojej działalności sukcesywnie budujemy bank ziemi oraz poszerzamy portfolio projektów mieszkaniowych w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wśród zrealizowanych projektów na szczególną uwagę zasługują między innymi krakowskie osiedla Supernova i Lotniczówka oraz warszawskie Zielone Bemowo i Horyzont Praga – wyróżniające się  unikalnym mariażem nowoczesnego budownictwa z atrakcyjną, pełną zieleni lokalizacją. W tym roku do listy sfinalizowanych projektów dołączy warszawski apartamentowiec Horyzont Praga, a w budowie pozostają kolejne osiedla w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Sopocie.

CO OFERUJEMY?

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje językowe);
  • Współpraca z ekspertami rynku nieruchomości

TWOJE ZADANIA:

  • Zawieranie umów, aktów i aneksów z klientami;
  • Stały kontakt z klientem we wszystkich zgłoszonych sprawach;
  • Kontakt z działem technicznym i z generalnym wykonawcą w sprawach powiązanych z procesem sprzedaży;
  • Opracowanie dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży w oparciu o ustalone i zatwierdzone wzory.

KLUCZOWE KOMPETENCJE:

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań u dewelopera oraz obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2);
  • Zaangażowanie, komunikatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań;
  • Dokładność, skrupulatność;
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office;

IDEALNY KANDYTDAT:

  • Jest proaktywny, uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do nowych wyzwań
  • Posiada wysokorozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Jest samodzielny, dokładny i dotrzymuje terminów

Formularz do zgłoszenia