default_feature_image

Osoba na stanowisku Księgowej / Księgowego będzie odpowiedzialna za całościową obsługę księgową spółek projektowych (mieszkaniowych i komercyjnych) w Grupie Cordia.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (finanse i rachunkowość);
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna znajomość Excela;
  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości (deweloper, zarządca) lub w biurze rachunkowym;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Microsoft Dynamics AX (Axapta);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek projektowych (sp. z o .o., sp. k.);
  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych wraz z weryfikacją poprawności od strony formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej;
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.
  • Samodzielne przygotowywanie deklaracji VAT i CIT;
  • Przygotowywanie deklaracji PCC;
  • Przygotowywanie i procesowanie dokumentów przy zakładaniu nowych spółek (VAT-R, NIP-8, etc.);
  • Sprawozdawczość dla NBP i GUS;

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy (Hala Koszyki);
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje językowe).

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@cordiahomes.com. Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska „Księgowa / Księgowy” w temacie wiadomości.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cordia Management Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cordia Management Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Cordia Management Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Koszykowej 61b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dziękujemy za kontakt.

Zapytaj o mieszkanie