default_feature_image

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi projektami w Poznaniu, poszukujemy osoby, która dołączy do nowo tworzonego Działu Technicznego w Poznaniu jako Kierownik Projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane architekt lub inżynier budownictwa);
  • Co najmniej 5 lata doświadczenia w pracy w biurze architektonicznym na budowie lub w firmie deweloperskiej;
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;
  • Otwartość na naukę i zdobywanie wiedzy;
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole;
  • Samodyscyplina i podejście zadaniowe;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie działań wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego;
  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu oraz harmonogramów dla inwestycji;
  • Stała współpraca z organami administracji publicznej i dostawcami mediów;
  • Uzyskiwanie decyzji administracyjnych i warunków technicznych;
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac projektowych;
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i bieżące aktualizowanie informacji u wszystkich członków zespołu projektowego dla danej inwestycji;

 Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje językowe);
  • dobrą atmosferę pracy i integracje poza pracą (wyjazdy, budżet integracyjny);
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Dziękujemy za kontakt.

Zapytaj o mieszkanie