default_feature_image

W związku z rozwojem naszego oddziału w Trójmieście poszukujemy osoby, która jako Kierownik Biura Sprzedaży będzie odpowiedzialna za sprzedaż oraz zbudowanie i zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w sprzedaży mieszkań u dewelopera, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym;
  • Znajomość języka angielskiego (B1/B2);
  • Zaangażowanie, komunikatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań;
  • Dokładność, skrupulatność;
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office;

Zakres obowiązków:

  • Obsługa biura sprzedaży;
  • Pozyskiwanie klientów oraz ich kompleksowa obsługa we wszystkich fazach procesu sprzedaży;
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży (cenniki, harmonogramy, oferty dodatkowe, etc.);
  • Wsparcie pozostałych handlowców w realizacji planów sprzedażowych, pomoc we wszelkich problematycznych kwestiach, negocjacjach warunków transakcji, etc.;
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży oraz rozliczeń prowizyjnych dla zespołu Sprzedaży;
  • Aktywny udział w spotkaniach dotyczących nowych projektów mieszkaniowych;
  • Prezentowanie inwestycji w ramach eventów, targów i dni otwartych;
  • Przygotowywanie analiz atrakcyjności inwestycji oraz analiz rynku i monitoringu działań konkurencji;
  • Współpraca z Działem Marketingu w zakresie tworzenia kampanii, planów i budżetów marketingowych;
  • Stały kontakt i współpraca z: bankiem, działem Prawnym, działem Księgowości i Finansów, kancelarią notarialną
  • Dbanie o dobry wizerunek inwestycji, inwestora oraz całego zespołu;
  • Aktualizowanie i weryfikowanie prospektu informacyjnego;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię sprzedażową;
  • Pracę w biurze w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie Parku Oliwskiego;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje językowe);
  • Współpraca z ekspertami rynku nieruchomości.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@cordiahomes.com. Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska „Kierownik biura sprzedaży” w temacie wiadomości.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cordia Management Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cordia Management Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Cordia Management Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Koszykowej 61b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dziękujemy za kontakt.

Zapytaj o mieszkanie