default_feature_image

Miejsce pracy: Poznań

W związku z rozwojem naszego oddziału w Poznaniu budujemy nowy zespół sprzedaży! W swojej codziennej pracy lubisz bezpośredni kontakt z klientem, masz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży nieruchomości i wiesz jak zadbać o dobry wizerunek inwestycji i tym samym przyciągnąć nowych klientów – aplikuj na stanowisko Doradcy Klienta (Przedstawiciela handlowego) w naszym zespole!

KIM JESTEŚMY?

Cordia stanowi część międzynarodowej grupy Futureal z siedzibą na Węgrzech, jednego z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej.

Jesteśmy obecni w Polsce od 2014 r., gdzie od początku swojej działalności sukcesywnie budujemy bank ziemi oraz poszerzamy portfolio projektów mieszkaniowych w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wśród zrealizowanych projektów na szczególną uwagę zasługują między innymi krakowskie osiedla Supernova i Lotniczówka oraz warszawskie Zielone Bemowo – wyróżniające się  unikalnym mariażem nowoczesnego budownictwa z atrakcyjną, pełną zieleni lokalizacją. W tym roku do listy sfinalizowanych projektów dołączy warszawski apartamentowiec Horyzont Praga, a w budowie pozostają kolejne osiedla w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Sopocie.

CO OFERUJEMY?

  • Współpracę na podstawie umowy B2B;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję sprzedażową;
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje językowe);
  • Współpraca z ekspertami rynku nieruchomości;

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich kompleksowa obsługa we wszystkich fazach procesu sprzedaży;
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży (cenniki, harmonogramy, oferty dodatkowe, etc.);
  • Prezentowanie inwestycji klientom, w tym w ramach eventów, targów i dni otwartych;

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań u dewelopera oraz obsłudze klienta;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2);
  • Zaangażowanie, komunikatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań;
  • Dokładność, skrupulatność;
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office;

IDEALNY KANDYTDAT:

  • Jest proaktywny, uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do nowych wyzwań;
  • Posiada wysokorozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • Jest samodzielny, dokładny i dotrzymuje terminów.

Formularz do zgłoszenia