popup
jade_tower_header

Jade Tower

Twój dom nad morzem

Odkryj definicję luksusu w samym sercu Funegiroli. Jade Tower to ekskluzywny kompleks 116 apartamentów i penthouse’ów w wymarzonej lokalizacji. Zaledwie 100 metrów od plaży, ale wciąż w samym sercu życia miasta. Nowoczesna architektura, zrównoważone budownictwo, szereg udogodnień – to miejsce które pozwoli poczuć czym jest autentyczny, pełen swobody śródziemnomorski styl życia.

2-zigzag-jade

Region Costa del Sol

Jade Tower wyróżnia komfortowe położenie – w atrakcyjnej części Fuengiroli, w centrum regionu Costa del Sol. Do lotniska w Maladze dojedziesz zaledwie w 20 minut. Tak niewiele zajmuje również dojazd do położonej niedaleko, malowniczej Marbelli. Ponad 320 dni słonecznych w roku i świetne połączenia lotnicze – to idealne miejsce zarówno na nowy dom jak i apartament wakacyjny.

Życie na które zasługujesz

W ofercie Jade Tower znajdziesz elegancko zaprojektowane apartamenty z 1, 2 lub 3 sypialniami, wyposażone w przestronne tarasy zapewniające relaks w prawdziwie śródziemnomorskim stylu. Projektanci zadbali o przestronność mieszkań i najwyższy poziom komfortu.

4-zigzag-jade

Usługi z myślą o Twoim komforcie

Nawet najbardziej wymagający mieszkańcy docenią ilość i jakość udogodnień zaplanowanych w Jade Tower. W ramach projektu uwzględniono takie wyjątkowe atrakcje jak prywatny klub zdrowia w którym mieści się: SPA, sauna, jacuzzi, łaźnia turecka, wanna z hydromasażem, strefa relaksu, siłownia i wewnętrzne baseny. Ale to nie wszystko! Potrzebujesz przestrzeni do pracy? Z pewnością docenisz sprzyjającą twórczemu myśleniu i skupieniu przestrzeń co-workingową. Z kolei wieczorem zaprosisz gości do wewnętrznego tapas baru lub cieszyć się będziesz seansem w sali kinowej.

Wszystko w jednej aplikacji

Aplikacja mobilna, tylko dla mieszkańców Jade Tower, to zupełnie unikatowy koncept. Zarządzaj swoim mieszkaniem bezpośrednio ze smartphone’a. Zabookuj miejsca na siłowni, w spa, gastrobarze czy przestrzeni co-workingowej. Bezpośrednio w aplikacji możesz również zamówić takie usługi jak: sprzątanie, prywatny kucharz, opieka nad dziećmi czy masaż. W kilka sekund możesz sprawdzić także, czy twój elektryczny samochód wymaga ładowania. To wszystko z zacisza własnego salonu.

Zainteresowany naszą ofertą?

Wybierz się na wirtualny spacer.

Apartamenty


jade_tower_6

Części wspólne


jade_tower_6

Zainteresowany naszą ofertą?

  • Mieszkanie: m2

  • Wykończenie:

  • Zabudowy stolarskie:

  • Kompletne wyposażenie: