Bogumiła Suchodolska dołączyła do zespołu węgierskiego dewelopera Cordia

W lipcu br. do zespołu węgierskiego dewelopera Cordia, należącego do międzynarodowej grupy Futureal, dołączyła Bogumiła Suchodolska, która objęła stanowisko Project Managera – Kraków. Wspiera ona zespół Dawida Tatarka, Dyrektora Projektów w Krakowie,  który odpowiada za rozwój projektów Cordii w tym mieście.

Bogumiła Suchodolska od grudnia 2010 r. do czerwca 2018 r. pracowała w Grupie Buma, która jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych krakowskich deweloperów powierzchni biurowych realizujących również inwestycje mieszkaniowe. Odpowiadała za nadzór najważniejszych inwestycji, takich jak Teligi 3, Kamienica Solna 1 i Osiedle Krakowskie.  W latach 2006 – 2010 jako inwestor zastępczy oraz kontroler kosztów zdobywała doświadczenie w inżynierskiej firmie konsultingowej.  Była zaangażowana między innymi  w realizację Centrum JCC w Krakowie przy ul. Miodowej 24. Wcześniej pracowała w Lemcon Polska (obecnie Lemminkainen Polska), fińskiej firmie realizującej inwestycje przemysłowe. W spółce Amago zdobyła doświadczenie w sprzedaży i wdrażaniu nowoczesnych technologii budowlanych.

Ogłoszenie o przetargu - agencja PR

Cordia Management Poland, deweloper mieszkaniowy działający w kilku polskich miastach, wchodzący w skład międzynarodowej grupy deweloperskiej Futureal, poszukuje agencji PR...