Powrót
default_feature_image

Zielone Bemowo, pierwsze warszawskie osiedle zrealizowane przez Cordia Polska, otrzymało pozwolenie na użytkowanie. Gotowych do zamieszkania w trzech budynkach zrealizowanych przy ul. Lazurowej w ramach I etapu projektu jest 112 mieszkań. Ponad 90% z nich ma już swoich właścicieli. Równolegle trwają prace nad II etapem osiedla, którego zakończenie planowane jest na 2020 r.

Wszystkie mieszkania dostępne w ramach projektu zrealizowano w wysokim standardzie. Duże okna, funkcjonalne tarasy i balkony, przestronne wnętrza i antresole – to tylko niektóre z zastosowanych przez dewelopera rozwiązań. Dla komfortu mieszkańców wszystkie budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy, a aranżacja i wykończenie części wspólnych odpowiada najnowszym rynkowym trendom. Na terenie gotowej do zamieszkania części osiedla znajdują się też dwa parkingi podziemne z miejscami rodzinnymi i dodatkowymi boksami dla mieszkańców. Jednak największym wyróżnikiem Zielonego Bemowa są tereny rekreacyjne zaprojektowane w obrębie osiedla.

Zielone Bemowo to nasz pierwszy ukończony w Warszawie projekt i czwarta realizacja mieszkaniowa w Polsce. Wszystkie nasze projekty są wypełnione zielenią i elementami małej architektury, ale w Zielonym Bemowie poszliśmy o krok dalej – ograniczyliśmy ruch samochodowy na terenie osiedla i pomiędzy budynkami zaaranżowaliśmy miejski ogród, który po ukończeniu II etapu będzie miał 24 tys. mkw.  W zestawieniu z niską zabudową i pergolami tarasowymi na dachach, Zielone Bemowo tworzy świeżą, kameralną przestrzeń, idealną do mieszkania i wypoczynku. Dla aktywnych została przygotowana plenerowa siłownia, a dla dzieci – plac zabaw. Każde mieszkanie jest wyposażone w ogródek, loggię, balkon lub taras, żeby mieszkańcy mogli korzystać z zieleni, nawet nie wychodząc z domu – mówi Michał Melaniuk, Dyrektor Zarządzający Inwestycjami Mieszkaniowymi Cordia Polska.

Atutem ukończonego niedawno osiedla jest również doskonała komunikacja z innymi dzielnicami stolicy. Zaledwie 400 metrów od Zielonego Bemowa powstanie w najbliższych latach stacja II linii metra „Lazurowa”, w okolicy działają także liczne linie autobusowe i tramwajowe. Szybki wyjazd z miasta ułatwia natomiast bliskość trasy S8. Na uwagę zasługuje również infrastruktura – w sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły i placówki medyczne, siłownie i kluby fitness, a także sklepy, restauracje i galerie handlowe, m.in. Wola Park.

Finalnie, po ukończeniu II etapu projektu, osiedle Zielone Bemowo będzie się składać z 7 budynków i 306 mieszkań o powierzchni od 33 do 135 mkw. Deweloperem projektu jest Cordia Polska, generalnym wykonawcą Fundamental Group, a za architektoniczny projekt obiektu odpowiada Grupa 5 Architekci.

Dziękujemy za kontakt.

Zapytaj o mieszkanie