Powrót
default_feature_image

Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są 3 vouchery na widokowe loty balonem nad Warszawą w ramach wydarzenia II Balonowy Cud nad Wisłą w dniach 4-6 czerwca 2021 r. Jako Cordia z przyjemnością dołączyliśmy do tego widowiskowego eventu. Szukajcie balonu z naszym logo na niebie!

Aby wygrać lot o wartości 2000 zł brutto wystarczy…. pomarzyć i wziąć udział w konkursie na Facebooku lub Instagramie poprzez:

  • umieszczenie wypowiedzi, zdjęcia lub video (w komentarzu pod postem dotyczącym Konkursu) w serwisie Facebook pod adresem https://www.facebook.com/cordiapolska/. Wypowiedź, zdjęcie lub video umieszczone w komentarzu ma być odpowiedzią na pytanie: „Co znajduje się na twojej liście marzeń do spełnienia?”, lub:
  • opublikowanie zdjęcia lub video na swoim profilu w serwisie Instagram. W opisie zdjęcia lub video Uczestnik musi odpowiedzieć na pytanie: „Co znajduje się na twojej liście marzeń do spełnienia?”, oznaczyć profil @cordiapolska i dodać hashtag #ListaMarzenZCordia.

Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi.

Laureaci powinni być dyspozycyjni w dniach Wydarzenia tj. 4-6 czerwca 2021 r. Loty mogą odbywać się we wczesnych godzinach porannych, a dokładne daty i godziny zależne są od warunków pogodowych i będą znane bezpośrednio przed wydarzeniem

regulamin konkursu z dnia 21 maja 2021_cordia

oświadczenie laureata konkursu z dnia 21 05 2021_cordia