Skontaktuj się!
 

„W rytmie Warszawy” – konkurs fotograficzny

 

 

Informujemy, że konkurs dobiegł końca. Już wkrótce ogłosimy zwycięzców!

 

Warszawa to miasto o milionach twarzy – można pokusić się o stwierdzenie, że ma tyle oblicz, ilu mieszkańców. Z jednej strony jest dynamiczna i zmienna, a z drugiej spokojna i sentymentalna.
Jeśli tak jak my, jesteś miłośnikiem Warszawy i dostrzegasz jej piękno, weź udział w naszym konkursie fotograficznym i wygraj wyjątkową nagrodę – wyjazd do wybranego miasta w Europie! Wystarczy, że uchwycisz w kadrze obraz, który Twoim zdaniem najlepiej prezentuje tytułowy „rytm Warszawy”.
Spośród wszystkich zgłoszeń, jury konkursu wyłoni 1 zwycięzcę oraz do 10 laureatów, których prace zostaną zaprezentowane 26 października podczas uroczystego rozdania nagród w Hali Koszyki.

Pokaż nam, jaki według Ciebie jest rytm Warszawy!
Nie zapomnij, aby w zgłoszeniu konkursowym podać:
– imię i nazwisko,
– adres mailowy,
– numer telefonu,
– zdjęcie lub zdjęcia konkursowe,
– miejsce i datę wykonania zdjęcia oraz tytuł.

Zgłaszane prace powinny być wykonanie w trakcie trwania konkursu (między 18 września a 10 października).

Zgłoszenia konkursowe należy kierować na adres mailowy: konkurs@cordiapolska.pl. Konkurs twa do 10 października. Zwycięzca oraz laureaci zostaną wyłonieni do 19 października.

* Wszelkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie i kryteriów technicznych zgłoszeń konkursowych znajdują się w Regulaminie.

 

Patronat Honorowy :

Partner konkursu:

 

This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.